Hakkımızda

Misyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli faktörlerden birisi olmak.

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.
Gelecek Planımız
Dünya genelinde sayısız projelere imza atmış olmamızdan dolayı oldukça mutluyuz. Bize bu mutluluğu sağlayan Bayilerimize ve Bayilerimizin Müşterilerine sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Gelecekteki amacımız gruplaşmış büyük şirketlerin kurmuş oldukları sömürü düzenini yıkmak. Bir çok sektör şimdilik bu grup şirketlere mahkum olmaktadır, ancak şirketimizin geliştirmiş olduğu Mobil Dünyam sayesinde bu grup şirketler artık şirketleri ve insanları sömüremeyecektir. Bu sebep ile bayilik ağımızı genişleterek Dünya da daha fazla kişi ve işletmelere ulaşmayı hedeflemekteyiz.
Yasal Sorumluluk
Şirketimiz diğer ülkelerdeki kuruluşları gibi o ülkelerin Ticaret Kanunlarına bağlı olarak çalışmakta ve Türkiye Cumhuriyeti faaliyetlerini de Türk Ticaret Kanunları çerçevesinde yürütmektedir.

Mobi Applic Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve Yasalarına bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İş ortakları ve bayileri ile Türkiye Cumhuriyeti Kanun ve Yasaları çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. www.mobiapplic.com web sitesinde bulunan bütün bilgiler Mobi Applic'e aittir, izinsiz kullanımı kesinlikle yasaktır.

Vizyonumuz
Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz ülkelerde, sektörlerde lider konuma yükselmek.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır
Bütün hakları Mobi Applic'e aittir. Copyright © 2019