GELİR360 PLATFORMU
Gelir360 platformun da Restoranlar, Marketler, Su Bayileri, Kasaplar, Manavlar, Pastaneler, Çiğ Köfteciler ve Çay ocakları komisyonsuz online ürün satabilirler. Restoran, Kafe ve Otel gibi işletmeler online rezervasyon da alabilirler.

Gelir360 platformu işletmelerin talepleri doğrultusunda kurulan özel bir online alışveriş ve online sipariş sistemidir.

İşletmeler ile 3 yıllık üyelik sözleşmesi imzalanır ve 3 yılın sonunda sözleşme %5 fiyat artışı ile aynı şartlarda otomatik uzamaktadır.

İşletmeler, Gelir360'a yıllık üyelik bedeli 750₺ ödemektedir ve Üyelik sözleşmesinde de belirtildiği gibi işletmeler 3 yıl boyunca fiyat artışına maruz kalmayacaktır. Üyelik sözleşmesinde işletmelere 3 yıl sabit fiyat sözü verilmektedir.

Gelir360 bayiliğini alan herkes kendi bölgelerinde bulunan işletmeleri üye yapar ve üyelik ücretlerinin 3/2 lik kısmını kendileri alır.
PLATIN BAYİLİK
Platin Bayilik şehir bazında en yetkili bayiliktir. Platin bayiler bulundukları il genelinde diledikleri kadar alt bayilik oluşturabilirler. Platin bayiler oluşturdukları her alt bayilikten %25 kazanç sağlamaktadır.

Platin bayiler sorumlu oldukları il genelinde saha personeli çalıştırdıkları durumda kazançları çok daha fazla olmaktadır.

Platin bayiler alt bayilerine ve personellerine eğitimi kendileri yüz yüze veya online vermektedirler.

Platin bayiler yetki bölgelerinde satışını yaptıkları ürünlerin satış fiyatlarına kendi fiyat politikalarını uygulayabilirler.
BİREYSEL BAYİLİK
Bireysel Bayilik sistemi genellikle saha satış konusunda kendine güvenenler tarafından en çok tercih edilen bayilik sistemidir.

Bireysel bayiler satışını yaptıkları mobil uygulamayı panelleri üzerinden kendileri yapmaları durumunda merkeze ödeyecekleri ücret 1.000 ₺ dir.

Bireysel bayiler mağaza menüsünde bulunan hazır uygulamalardan birini satmaları durumunda merkeze ödeyecekleri ücret liste fiyatının %75 kısmıdır.

Bireysel bayiler yetki bölgelerinde satışını yaptıkları ürünlerin satış fiyatlarına kendi fiyat politikalarını uygulayabilirler.
BAĞIMSIZ SATIŞ ORTAKLIĞI
Bağımsız Satış Ortaklığı hiç bir bayilik sistemine girmemiş ancak Mobi Applic ürünlerinin satışını yapabilen satış ortaklığı sistemidir.

Bağımsız satış ortaklarımız kendi adlarına Mobi Applic ürünlerini satabilirler. Satış ortaklık sistemi saha satış konusunda tecrübeli kişilerin ek iş yapmalarını ve/veya daimi bir iş haline getirenlerin tercih ettiği bir sistemdir.

Bağımsız satış ortakları Mobi Applic ürünlerini diledikleri fiyatlardan satışını yapabilirler. Satışını yaptıkları her üründen anında %10 prim almaktadırlar.

Mağaza fiyatımızın üstünde eklenen ücretler bağımsız satış ortağımızındır.
Mobi Applic ile dört farklı çalışma siteminde ortaklık yürütebilirsiniz. Her bir alanın çalışma ve kazaç sistemleri faeklıdır. Sağlanan ortaklık sistemi ülkelerin istihdamına ve bireysel kazancına yönelik hazırlanmıştır. 20 yılı aşkın süredir iş ortaklarımıza ciddi kazançlar sağlamaya devam ediyoruz. 
©1998 - 2021 Mobi Applic AG