Nihal Nur Candan
İşletme Sahibi
Ben kişisel bakım ürünlerin satışı yapan serbest bir çalışanım. Ben kapı kapı dolaşıp ürün satışı yapardım bir gün Mobi Applic reklamlarını gördüm web sitesini ve şirketi araştırdım çok memnun kaldım ve hemen iletişime geçtim. Şuan Mobi Applic sayesinde kapı kapı gezmiyorum ürünlerimi mobil uygulamam üzerinden satışını yapıyorum.


Teşekkürler Mobi Applic
Tahsin Alnıacık
İşletme Sahibi
Ben Antalya da bir market işletmecisiyim, marketim için online sipariş alabileceğim bir mobil uygulama yaptırmak istiyordum iki aylık araştırmanın ardından Mobi Applic ile tanıştım. Benim istediğim mobil uygulama Mobi Applic de mevcuttu ancak çok ucuzdu ve bu kadar güzel bir mobil uygulama nasıl 3500 ₺ gibi fiyata satılabiliyor kortum. Çünkü benim piyasadan aldığım fiyatlar en az on katıydı bu yüzden korktum. Mobi Applic ile iletişime geçtim bana demo uygulamalarını gösterdiler çok beğendim. Korkuma rağmen satın aldım ve iyikide almışım. Bana mobil uygulamamı 1 günde teslim ettiler. Takıldığım yerlerde canlı destekten anında yardımcı oluyorlar. Mobi Applic’den şunu öğrendim hem kaliteli hem de ucuz mobil uygulamalar yapılabiliniyormuş.


Bütün herkese Mobi Applic ile çalışmasını tavsiye ederim. Bunu laf olsun diye söylemiyorum gerçekten içtenlikle söylüyorum. Mobi Applic’e güvenin paranız cebinizde kalsın.


Teşekkürler Mobi Applic
Leyla Arslan
İşletme Sahibi
Ben bir butik işletmecisiyim, Mobi Applic ile 2019 Ekim ayında tanıştım. E-Ticaret sektörüne girmek istiyordum çok araştırma yaptım. Araştırmalarım neticesinde bütçemi fazlası ile aşmakta olduğunu anladım, umutlarım yıkıldı ve vazgeçtim. Geçen yılın Ekim ayında sosyal medyada gezinirken Mobi Applic'in reklamını gördüm, yazılı rakam dikkatimi çekti ve reklama göz atmak istedim. Bu sayfaya geldim ve şok oldum. Benden bir E-Ticaret mobil uygulaması için 35.000 TL den 130.000 TL arası istenen mobil uygulama 2.000 TL olduğunu gördüm hemen iletişime geçtim konuştuk aynı gün mobil uygulamamı teslim aldım.

Size tavsiyem paranızı çöpe atmayın Mobi Applic ile tanışın.
Bu arada harika teknik destek ekipleri bulunuyor anında sorunumu çözüyorlar.

Teşekkürler Mobi Applic
©1998 - 2020 Mobi Applic AG