Emlak Modülü - 250 €
İlan Ara; Mülkü başlık, mülk adı, alan, şehir, emlakçı adı, açık artırma adı, ilgili kişi vb. İle arayın.
Filtre Listeleme; Arama sonucunu mülk, Mülk türü, Yatak odası, banyo vb. Gibi temel özellikleri kullanarak filtreleyin fiyata göre filtrele
İlgini Çekenler / favoriler; Müşteriler mülkü favori listesine alabilir ve aynı mülkü kaç müşterinin favori listesine eklediğini görüntüleyebilir.
Ziyaret Tarihi; Müşteri ziyaret ettiği mülk geçmişini kontrol edebilir.
Gelen Kutusu / Mesaj; Müşteri temsilci (admin) ile iletişim kurabilir ve temsilci e-posta yoluyla bildirim alacaktır, müşteri temsilcisi iletiyi yanıtladığında müşteri bir push bildirimi alır.
Rapor / Geri Bildirim; Müşteri, listelenen mülkle ilgili geri bildirimde bulunabilir veya bu konuda görüş bildirebilir.
Kimler İlan Ekleyebilir; Müşteri / Temsilci mobil uygulamasından kendi mülkünü ekleyebilir ve yönetebilir.
Oyun Modülü - 500 €
Oyun modülü html5 ile yapılan bütün oyunları ekleme ve uygulamada yayınlama özelliğidir.
Şirketimiz size 5 adet oyun hediye etmektedir.
İster sadece oyun uygulaması yapın ister müşterilerinizi uygulama içerisinde tutmak için kendi uygulamanız içerisine koyun.
Html 5 oyunlarını internet üzerinden 10 dolar ile 1000 dolar arasında değişen fiyatlar ile bulabilirsiniz.
İnternet üzerinden satın aldığınız oyunu uygulamaya nasıl ekleyeceğinizi öğrenmek için yönetim paneliniz deki destek bölümünden ilgili videoyu izleyebilirsiniz.
Oyun uygulamasına sahip mobil uygulamalar google hizmetlerinden olan admob ile uygulama içerisinde reklam yayınlayarak ciddi gelirler elde etmektedir.
Sizde oyun uygulamanız içerisine admob ile reklam yayınlayarak google'den para kazabilirsiniz.
Yarışma / Sınav Modülü - 350 €
Uygulamalarınıza biraz eğlence katmak ve kendi Quiz / Yarışma & Sınav uygulamalarınızı başlatmak için ihtiyaç duyduğunuz özellik.
Kullanıcılarınız için kısa veya uzun sınavlar oluşturun.
Kendi sınavlarınızı kolayca oluşturun ve uygulamalarınıza istediğiniz kadar soru ekleyin

Kamu okulları, Özel okullar, Etüt Merkezleri ve Özel Ders veren Öğretmenler öğrencilerinize uygulama üzerinden online sınavlar yapabilirsiniz. Sor başına puanlar belirleyebilirsiniz.
Harika bilgi yarışmaları yapabilirsiniz. Yarışmayı başarı ile tamamlayanlara ödüller dağıtabilir ve uygulamanızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Verilen cevapları sonuç kısmından pasta dilimi biçiminde görebilirsiniz ve sınav ayarlarınızı ayarlar bölümünden rahatlıkla yapabilirsiniz.
Taksi Modülü - 500 €
Kendi taksi uygulamanızı oluşturun.
Sürücülerin uygulamanız üzerinden kaydolmasına izin verin (veya vermeyin)
Uygulama, biri sürücüler ve biri kullanıcılar için olmak üzere iki kayıt işlemi sunar.
Sürücü çevrimiçi veya çevrimdışı olabilir, çevrimiçiyse, sürücü bir yolcunun araç talep ettiğinde bir bildirim ile uyarılır.

İster kendi filonuzu yüzlerce taksiden yönetiyor olun, ister şehirde sürüş yapan yolcular için bir hizmet sunmak isteyin, ihtiyacınız olan her şey bu uygulamada sunulmaktadır:

Sürücü yönetimi, Yolcu yönetimi, Ödeme yöntemleri (Kredi kartı ve / veya Nakit), Araç türleri, İstek durumu, Muhasebe, nakit iadelerinizi ve ödemelerinizi yönetin ve daha fazlası.
©1998 - 2021 Mobi Applic AG