Mobil Dünyamın amacı Esnaf ile Tüketiciyi bir platformda buluşturmak. Esnafların satışlarının artmasını sağlamak. Tüketicilerin daha kaliteli ürünleridaha uygun fiyatlara bulmasını sağlamaktır.
İSTE GELSİN
Mobil Dünyam hizmetlerinden olan İSTE GELSİN ile anında online yemek siparişi verebilirsiniz.
ONLİNE ALIŞVERİŞ
Mobil Dünyam üzerinden bütün alanlarda online alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik Mobil Dünyam 3D ve SSL güvenlik sistemleri ile korunmaktadır.
SERİ İLANLAR
Emlak, Vasıta, İkinci El Ürün Satışı, Alışveriş, İş Makineleri, Sanayi Ürünleri, Yedek Parça, Aksesuar, Hayvanlar Alemi ve Daha Fazlası.
ELEMAN İLANLARI
Tam Zamanlı İş İlanları, Yarı Zamanlı İş İlanları, Dönemsel İş İlanları, Beyaz Yaka İş İlanları, Mavi Yaka İş İlanları Ve Daha Fazlası
TAKSİ İSTE
Mobil Dünyam da 30 saniye ayırarak hızlı Taksi isteyebilirsiniz. Dilerseniz formu doldurarak taksi isteyin, dilerseniz whatsapp ile taksi isteyin.
FİRMALAR & MEKANLAR
Size en yakın firmayı veya mekanı bulun. Firma ve mekan hakkındaki bilgileri inceleyin, firmadan veya mekanlardan teklif isteyin.
ÜRÜN VE HİZMET TANITIMI
Mobil Dünyam da bulunan firma sayfanızda ürünlerinizi tanıtabilir ve online satışlarınızı yapabilirsiniz. Üstelik komisyon ödemeden.
ONLİNE REZERVASYON
Hastanelerden, Otellerden, Restoranlardan ve Kulüplerden Rezervasyon yaptırın
ONLİNE RANDEVU
Özel doktorlar, Avukatlar, Diş klinikleri, Bayan kuaförleri, Erkek kuaförleri, Halı yıkama fabrikaları online randevu alın
ONLİNE TEKLİFLER
Size Özel alandan Ürün ve Hizmetlerinize teklif isteyebilir, Ürünlerinizin tanıtımlarını yapabilir, İş arayabilir, Özel Ders ilanı verebilir, Bayilik ilanı verebilir ve Sosyal Sohbet yapabilirsiniz.
NÖBETÇİ ECZANE
Mobil Dünyam üzerinden bulunduğunuz şehirdeki nöbetçi eczaneleri ve adreslerini görebilirsiniz.
TAPU SORGULAMA
Mobil Dünyam üzerinden tapularınızı sorgulayabilir gayrimenkulün harita üzerinde nasıl göründüğünü ve konumunu görebilirsiniz.
İŞETME PANELİ
Mobil Dünyama üye olan işletmeler, kurumsal panel üzerinde ürün satışı ürün, hizmet ve iş ilanı verebilir, bildirim gönderebilir ve işletme sahibi arkadaşlarınızı Mobil Dünyama üye yapabilirsiniz.
DAHA FAZLASI
Mobil Dünyam'ın sınırsız hizmet ve avantajlarından yararlanmak için Mobil Dünyamı telefonlarınıza indirebilirsiniz.
İl veya ilçe merkezinde bulunan Esnafların, Tüketicilere kampanyalarının daha kolay ulaşılabilir olmasını sağlamak. Tüketiciler, Esnaflardan online RANDEVU alabilir. Otel, Restoran ve Oto yıkama gibi sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerden online REZERVASYON alabilir. Tüketiciler, Esnafların ürünlerini ve firmalarını aynı anda inceleyebilir. Tüketiciler, Mobil Dünyama üye olan esnafların İŞ İLANLARINI inceleyebilir, kendine uygun gördüğü işe anında online başvuru yapabilir. Bütün Mobil Dünyam uygulama kullanıcıları İSTE GELSİN menüsünden kendilerine en yakın Kafe ve Restoranlardan online yemek siparişi verebilir. Tüketiciler, bütün esnafların veya alışveriş yapacağı esnafın kendisine olan uzaklığını kilometre olarak görebilir. Tüketiciler ONLİNE ALIŞVERİŞ menüsünden alışveriş yapabilir. Mobil Dünyam 3D ve SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Mobil Dünyam, Esnafların ve Tüketicilerin kredi kart bilgilerini asla kayıt altına almaz. Tüketiciler alışveriş yapmaları durumunda kart bilgilerini kendi bankaları dışında hiç bir kimse göremez.
Bütün hakları Mobi Applic'e aittir. Copyright © 2019