Bayilik almak için işletme sahibi olmaya gerek yoktur. Kamuda veya özel sektörde çalışanlarda Bayilik alabilir. Altta bulunan bayilik başvuru formunu eksiksiz dolduktan sonra Bayilik ödemesini yapmak için ödeme yap butonuna tıklayın. Ödeme gerçekleştikten sonra bayilik panel bilgileriniz e-posta adresinize gönderilir ve ilgili arkadaşımız sizinle iletişime geçecektir.

Bayiler uygulama satış fiyatlarını kendileri belirleyebilir diledikleri fiyattan uygulama satışlarını yapabilirler. Bayi talep etmesi durumunda bayi’e ait mobil uygulama ve web sitesi yapılır. Bayi bu hizmet karşılığında + 1.500 TL ödemesi yapar. Bütün bayilerimiz şirketimizin yayında olan demo uygulamalarını kullanabilirler. Aynı zamanda farklı bir iş kolu ile ilgili demo talep edebilirler.

Bütün bayiler bayilik ücretlerini her yıl ödemeleri gerekmektedir. Şirketimiz geçici olarak özel bir kampanya ile bayilik ücretini 1.000 TL ye çekmiştir. Bayiler sonraki yıl bayilik ödemelerini 2.000 TL olarak yapmaları gerekmektedir. Bayiler her Mobil Uygulama satışında 250 TL yayın ve barındırma ücreti ödemektedir. Ayrıca bayiler Mobil Dünyam üyelik satışı yaptığı durumda her satışın %50 kısmını kendileri alır.

Bayilik alan herkese ilgili personelimiz tarafından 2 saatlik online eğitim verilmektedir. Eğitim esnasında bayimiz ile birlikte detaylı anlatım ile sıfırdan bir mobil uygulama yapılacaktır. Bayilik almak isteyenlerin Mobil Uygulama yapmak için KOD (yazılım dili) bilmelerine gerek yoktur. Platformumuz sayesinde 1 saat gibi kısa bir sürede Mobil Uygulama yapabilirsiniz. Bayilerimize Mesai saatleri içinde online mesai saatleri dışında offline destekler verilmektedir.

BAYİLİK HAKKINDA BİLGİLENDİRME

KREDİ KARTI İLE ÖDEME:
Bayilik formu içerisinde ödeme tipini kerdi kartı olarak seçtiyseniz hemen altta bulunan Kredi Kartı ile öde butonuna tıklayıp ödemenizi yapabilirsiniz.

BANKA HAVALESİ İLE ÖDEME:
Banka havalesini seçtiyseniz E-posta adresinize banka hesap bilgileri gönderilecektir. Ödemenizi yaptıktan sonra bayilik giriş bilgileriniz ve eğitim saatiniz E-posta adresinize gönderilecektir. 

ONLİNE EĞİTİM:
İlgili arkadaşımızın size online eğitim verebilmesi için evinizde veya iş yerinizde bilgisayar olmak zorundadır. Bilgisayarınıza TEAM VİEWER programını indirmeli ve kurmalısınız. Bu işlemleri yaptıktan sonra online eğitime hazırsınız. Online eğitimde görüşmek üzere.

BAŞVURU FORMU

 
Copyright © 1998 - 2020, Mobi Applic AG