KURUMSAL ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
Madde 1. - Mobi Applic AG Adres: Am Mitterfeld 8,81829 Munchen - Germany bundan böyle (MOBİL DÜNYAM) olarak anılacaktır.
Madde 2. - Diğer tarafta aşağıda ticari bilgileri bulunan firma bundan böyle (ÜYE İŞ YERİ) olarak anılacaktır
ÜYE FİRMA TİCARİ BİLGİLERİ
      
FİRMA ÜNVANI:                                            
YETKİLİ AD-SOYAD: 
ADRES: 
SABİT TELEFON: 
CEP TELEFONU: 
E-POSTA:                                                                                                                                                                          
WEB SİTE: 
VERGİ DAİRESİ: 
VERGİ NUMARASI: 
ÜYELİK BAŞLAMA TARİHİ: 
ÜYELİK BİTİŞ TARİHİ: 
Madde 3. SÖZLEŞMENİN KAPSAMI;  
Mobil Dünyamın amacı Esnaf ile Tüketiciyi bir platformda buluşturmak. Esnafların satışlarının artmasını sağlamak. Tüketicilerin daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyatlara bulmasını sağlamaktır. İl veya ilçe merkezinde bulunan Esnafların, Tüketicilere kampanyalarının daha kolay ulaşılabilir olmasını sağlamak. Bu kapsamda Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde faaliyet gösteren işletmenin Mobil Dünyam kullanıcılarına hizmet ve ürün satışı yapmalarını sağlaması amacıyla Mobil Dünyam uygulamasına ilgili işletmenin üye olarak hizmet verme anlaşmasıdır.

Madde 4.ÜYELİK PAKETLERİ;
Mobil Dünyam da iki (2) adet farklı üyelik sistemi bulunur. Birinci (1.) Üyelik sistemi STANDART, üyeliktir. Standart üyelik ücreti yıllık 150 TL + KDV toplamda 177,00 TL. İkinci ( 2.) Üyelik sistemi İSTE GELSİN, üyeliktir. İste Gelsin üyelik ücreti yıllık 250 TL + KDV toplamda 295,00 TL.

Madde5.  SÖZLEŞMENİN SÜRESİ;
Mobil Dünyama üye olan işletmeler ile en az bir (1) yıllık sözleşme imzalanmaktadır. İşletme talep etmesi durumunda beş (5) yıla kadar uzun vadeli sözleşme imzalanabilmektedir. Uzun vadeli sözleşme imzalanması durumunda sonraki yılların üyelik bedeli güncel ücret üzerinden toplu alınmaktadır. İste Gelsin üyelikleri en az üç ( 3 ) yıllık yapılmaktadır.

Madde 6.STANDART ÜYELERE VERİLEN HİZMETLER;
Standart üyeler, üyelik süresince firmalarını tanıtabilir, sınırsız seri ilan verebilir, sınırsız eleman ilanı verebilir, sınırsız ürün tanıtımı yapabilir, sınırsız ürün satışı yapabilir, sınırsız online teklif alabilir, sınırsız online randevu alabilir, sınırsız online rezervasyon alabilir, sınırsız anlık bildirim gönderebilir (anlık bildirim - işletmeler ürün ve hizmet kampanyalarını daha hızlı duyurabilmek için kullanmaktadır.) sınırsız anında 50 TL para kazanabilir (Anında 50 TL kazanma - üye olan işletmeler, işletme sahibi arkadaşlarını Mobil Dünyama üye yapar ve yaptığı her üyelik için Mobil Dünyamdan anında 50 TL nakit para kazanırlar.) standart üyelerin online ürün satışlarından ve diğer hizmetlerden komisyon veya ek ücret alınmaz.

Madde 7.İSTE GELSİN ÜYELERE VERİLEN HİZMETLER;
İste Gelsin üyelik sistemine sadece paket servisi yapan Restoran, Kafe, Lokanta, Pastane, Piknik ve benzeri sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler üye olabilir. İste Gelsin üyeleri standart üyelerin aldığı hizmetlerin tamamını alır ve ek olarak (yemek sepeti mantığı ile çalışan) online yemek sipariş sistemini kullanmaktadır. İste Gelsin üyelerinin sattığı yemek ücretlerinden her hangi bir komisyon almaz.
Madde 8.HUKUKİ SORUMLULUK;
Mobil Dünyam, Uygulamasına üye olan işletmelerin İLAN, REKLAM, BİLDİRİM VE SOHBET alanlarındaki anlaşmazlıklardan MOBİL DÜNYAM sorumlu tutulamaz. İşletmeler ve müşterileri arasında sorun çıkması durumunda Bütün sorumluluk üye ile müşterisi arasındadır, bu durumda Mobil Dünyam sorumlu tutulamaz.

Madde 9.ÜYELİK İPTALİ;
Üye işletme sözleşme imzalandıktan sonra üyelikten çıkması durumda ücret iadesi yapılmaz. Üye işletmelere verilen hizmet dijital hizmettir. Bu konuyla ilgili kanun maddeleri açıktır. İş bu sözleşme 9 Madde 2 Nüsha olup taraflarca okunarak imzalanmıştır.
©1998 - 2020 Mobi Applic AG