Online Market Uygulaması
4.000₺
Online Butik Uygulaması
4.000 ₺
Ayakkabı Store Uygulaması
4.000 ₺
Online Restoran Uygulaması
4.000 ₺
Online Çiçekçi Uygulaması
4.000 ₺
KISA SÜRELİ E-TİCARET KAMPANYASI
Covid-19 Pandeminin de etkisi ile Dünya genelinde tüketiciler sağlıklarını düşünerek online alışverişlere yönelmişlerdir. Bu durumda eski usul mağazada fiziki satış yapan işletmeler büyük bir müşterikaybına girmiştir. Şirketimiz hizmet verdiği 72 ülkede özel bir kampanya ile piyasada 10.000₺ ile 25.000₺ arasında satışı olan E-Ticaret mobil uygulamaları 4.000₺ ye satıyor ve aynı gün teslim ediyoruz. 

E-Ticaret uygulaması fiziki mağaza satışınıza göre düzenlenir indirim ve kampaya yayınlayabilir müşterilerinize birysel veya toplu bildirimler gönderebilirsiniz.
E-Ticaret uygulamaları işletmenize özel olarak yapılır ve yönetim panelleri sizlere teslim edildiği için dilediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz.

Not: E-Ticaret kampanyası 1 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olup bu tarihten sonra normal satış listemiz olan 10.000₺ den satışı devam edecektir. %60 lık indirim kampanyasından yararlanmak için işletmenize uygun E-Ticaret paketini seçerek satın alma işlemini yapmalısınız. Uygulama talep formunda sizden istenilen bilgileri eksiksiz girmenizi ve ayrıntılı bilgi vermenizi rica ederiz.
Türkiye'ye Özel QR Menü Mobil Uygulama Kampanyası
Restoranlar, Cafeler, Oteller ve Lokantalar hemen QR Menü uygulamasını satın alın hem kendi sağlığınızı koruyun hem de müşterilerinizin sağlığını koruyun.

Covid-19 pandemi sürecinde müşteri kaybınız olmadan covid-19 dan önceki kazançlarınızı hızlı yakalıyın, üstelik rakiplerinize fark atın
Türkiye'ye Özel Fiyat
2.000 ₺
©1998 - 2020 Mobi Applic AG