MOBİL DÜNYAM NEDİR?
Mobil Dünyamın amacı Esnaf ile Tüketiciyi bir platformda buluşturmak. Esnafların satışlarının artmasını sağlamak. Tüketicilerin daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyatlara bulmasını sağlamaktır. 
Mobil Dünyam da 2 (iki) adet kurumsal üyelik bulunmaktadır. Birinci üyelik tipi STANDART üyeliktir. İkinci üyelik tipi İSTE GELSİN üyeliğidir.

Standart üyelik sisteminde sektör kısıtlaması yoktur. Standart üyeler, üyelik süresince firmalarını tanıtabilir, sınırsız seri ilan verebilir, sınırsız eleman ilanı verebilir, sınırsız ürün tanıtımı yapabilir, sınırsız ürün satışı yapabilir, sınırsız online teklif alabilir, sınırsız online randevu alabilir, sınırsız online rezervasyon alabilir, sınırsız anlık bildirim gönderebilir (anlık bildirim - işletmeler ürün ve hizmet kampanyalarını daha hızlı duyurabilmek için kullanmaktadır.) sınırsız anında 50 TL para kazanabilir (anında 50 TL kazanma - üye olan işletme sahipleri, çevrelerindeki işletme sahibi arkadaşlarını Mobil Dünyama üye yapar ve yaptığı her üyelik için Mobil Dünyamdan anında 50 TL nakit para kazanırlar.) standart üyelerin online ürün satışlarından ve diğer hizmetlerden komisyon veya ek ücret alınmaz. Standart üyeler sadece yıllık 150 TL üyelik ücreti ödemektedir.

İste Gelsin üyelik sistemine sadece paket servisi yapan Restoran, Kafe, Lokanta, Pastane, Piknik ve benzeri sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler üye olabilir. İste Gelsin üyeleri standart üyelerin aldığı hizmetlerin tamamını alır ve ek olarak (yemek sepeti mantığı ile çalışan) online yemek sipariş sistemini kullanmaktadır. İste Gelsin üyelerinin sattığı yemek ücretlerinden her hangi bir komisyon almaz. İste gelsin üyeleri 01.01.2020 tarihine kadar geçerli olan yıllık 250 TL üyelik ücreti dışında ücret ödemezler. İste Gelsin’e üye olan işletmeler 01.01.2020 tarihine kadar 3 yıllık üye olmak zorundadır. 01 Ocak 2020 tarihinden sonra iste gelsin yıllık üyelik bedeli 500 TL olacaktır. 

MOBİL DÜNYAM BAYİLİK
Mobil Dünyam bayilik sistemi Türkiye de kendi işini yapmak isteyenler için geliştirilmiş bir bayilik sistemidir. Mobil Dünyam bölge bayisi olmak isteyenler pazarlama satış sektöründe çalışmış veya faaliyet göstermiş olması gerekmektedir. Ayrıca en az 5 kişilik saha personeli ekibi olmak zorundadır. Bayiler üyelik satışı dışında başka bir şeye konsantre olmayacaklar, üyelerin bütün hizmetleri merkez tarafından verilmektedir. 
Mobil Dünyama bayilik için isim hakkı bedeli almaz, bayi kazançlarından komisyon almaz kazancın tamamı bayilere kalmaktadır. Bayi kazançlarını altta bulunan bayi kazanç tablosunda görebilirsiniz.
Bayiler Mobil Dünyama aylık işletme ücreti dışında bir ücret ödemezler. 


AYLIK İŞLETME BEDELLERİ
5 Kişilik ekibe sahip bayiler aylık 2.500 TL öder
10 Kişilik ekibe sahip bayiler aylık 5.000 TL öder
15 Kişilik ekibe sahip bayiler aylık 7.500 TL öder

NOT: Aylık işletme ücretleri,  sol tarafta bulunan bayilik formunu doldurduktan ve merkez onayladıktan sonra bayilik sözleşmesi imzalanmasıyla bayiler ödemeye başlar. 


BAYİLİK ÇALIŞMA SİSTEMİ
Bayilik sözleşmesi imzalandıktan itibaren artık Mobil Dünyam bayisi olarak anılacaksınız. Bütün bayilere sözleşme imzalandıktan sonra 3 saat online eğitim verilmektedir. Ayrıca bütün bayilerimize mesai saatleri arasında canlı destek verilir, mesai saatinden sonra e-posta üzerinden destek verilmektedir. Bayiler kendi ekipleri ile bulundukları şehirdeki işletmeler (esnafları) Mobil Dünyama üye yapacaktır. Üyelik ücretleri yukarıda ve bayilik sözleşmesinde yazıldığı gibidir. Bayiler üyelik ücretlerinin tamamını kendileri almaktadır. Bayi talep etmesi durumunda ekip deki personellerinden birine online eğitim verilmektedir.BAYİ KAZANÇ TABLOSU
ÜYELİK TİPİÜYELİK FİYATIAYLIK ÜYEAYLIK KAZANÇ
Standart150 TL200 Adet30.000 TL
İste Gelsin750 TL30 Adet22.500 TL
   52.500 TL
NOT: Bu tablo 5 kişilik ekibi olan bayilik çalışmasında elde edilen verilerdir. Ekipdeki çalışan sayısı arttıkca sizlerinde kazançları artmaktadır.

BAYİ GİDER TABLOSU
AYLIK KAZANÇİŞLETME BEDELİPERSONEL GİDERİDİĞER GİDERNET KAZANÇ
52.500 TL2.500 TL15.000 TL2.500 TL32.500 TL

BAYİ OLMA ŞARTLARI
Mobil Dünyam da bayilik ücreti yoktur, Mobil Dünyam bayileri şirketimize aylık işletme ücreti ödemektedir. Bayi olmak için pazarlama ve satış deneyimi olan en az 5 kişilik ekibiniz olmalıdır. İşletme ücreti olan 2.500 TL ücreti bayilik sözleşmesini imzaladıktan sonra ödemeniz gerekiyor. Evinizde veya iş yerinizde bir adet bilgisayar olması gerekiyor.  

NOT: Bayilerimizin yapttıkları üyelerin yıllık üyelik ücretleri bayilerimize kalmaktadır. Bayilerimiz ile en az bir yıllık bayilik sözleşmesi imzalanmaktadır. Bayilerimiz talep etmesi durumunda uzun vadeli sözleşmeler imzalanmaktadır. Bayilik sözleşmesini okumak için altta bulunan bayilik sözleşmesi butonuna tıklayınız.
BAYİLİK BAŞVURU FORMU
MOBİL DÜNYAM BAYİLİK DETAYLARI
Bayilik Tipi
5 Kisilik Ekip: 2.500 TL
10 Kisilik Ekip: 5.000 TL
15 Kisilik Ekip: 7.500 TL
ANINDA KAZANMAYA BAŞLAYIN
Bütün bayilerimiz Mobil Dünyam bayiliğini aldıktan sonra hemen para kazanmaya başlamaktadır. Aylık gerçek yüksek gelir getiren tek bayilik sistemidir. Bayiliklerimiz sınırlı sayıda verilecektir bu yüzden aceleden kazanır, sizde Mobil Dünyam ile yüksek kazançlar elde etmek için acele edin. Esnaflar, işletmeniz var ve işleriniz iyi değil mi? Sorun değil hemen Mobil Dünyam bayiliğini alarak anında para kazanmaya başlayın. İş arayanlar, aylardır işsiz misiniz? iş aramayı bırakabilirsiniz çünkü Mobil Dünyam size hayatınızın işini sunmaktadır. Sizde hemen Mobil Dünyam bayiliğini alarak ekibinizle birlikte paralar kazanın. 

Pazarlama Satış Sektöründe İş Arayanlar, Emlakçılar, İnşaat Firmaları, Sigortacılar ve Bankacılar Mobil Dünyam bayiliği size uygun bir iştir. Hali hazırda bulunan ekipleriniz ile hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.
 
Copyright © 1998 - 2020, Mobi Applic AG