Bayilik Başvuru Formu
Mobi Applic bayileri robotumuzu kullanarak bulundukları şehirde profesyonel mobil uygulamalar yapar veya ürünler kısmındaki hazır mobil uygulamaları satarak para kazanırlar.

Mobi Applic bayisi olmak ülkedeki diğer yazılım şirketlerinin aylarca zaman harcayıp yaptığı uygulamaları bir saat gibi kısa bir zamanda yapabilmektir.

Mobi Applic bayisi olmak KOD bilmeden profesyonel mobil uygulamar yapabilmektir.

Değişen iş Dünyasında evinde orta seviye bir bilgisayarı ve bir akıllı telefonu olan herkes birer iş kadını ve iş adamıdır.

Evinde bilgisayarı olanlar hiç beklemeden Mobi Applic'in sınırlı sayıdaki bayiliğini alın geleceğinizi maddi sorunları düşünmeden kurun.

Mobi Applic bayiliğini almak için şirketinizin olmasına gerek yoktur. 
PLATİN BAYİ OLMAK
* Platin bayilikler her şehirde bir kişiye verilen lider bayilik sistemidir.
* Platin bayiler, bayiliğini aldıkları şehir genelinde kendi alt bireysel bayiliklerini oluşturmakta serbesttirler.
* Platin bayiler oluşturdukları alt bayilerinin sattığı her uygulamalardan pay almaktadırlar. 
* Platin bayiliğin alındığı şehirde, bireysel bayilik talebi gelmesi durumunda platin bayi'ye iletilmektedir.

 
PLATİN BAYİ KAZANÇLARI
Platin bayiler mobil uygulamayı kendileri yapmaları durumunda merkeze uygulama başı sadece 500 ₺ öder. 
Platin bayilerin iş yoğunluğu olduğu takdirde uygulama yapımını merkezden talep edebilirler, bu durumunda uygulama satış fiyatının yarısını merkeze (Mobi Applic'e) öder kalan diğer yarısı Bayi’ye kazanç olarak kalmaktadır.
Platin bayiler bulundukları şehirde kendi alt bayiliklerini oluşturabilir alt bayilikleri 1.000 ₺ karşılığında vermektedirler.
Tahsil ettikleri 1.000 ₺ ücretin ilk sefere mahsus 500 ₺ sini merkeze ödemektedirler. Sonraki yıllar için merkeze aldıkları 1.000 ₺ den herhangi bir pay ödemezler. Platin bayiler ayrıca alt bayilerinin satış yaptığı her uygulamadan 250 ₺ kazanç elde eder.

 
BÖLGE KORUMASI
Mobi Applic, platin bayilik verdiği bir şehir’e ikinci bir platin bayilik veremez. Platin Bayi’nin bulunduğu şehirde Mobi Applic'e doğrudan ulaşan müşteriler o şehrin platin bayiliğine yönlendirilmektedir. Platin Bayi’nin bulunduğu şehirde Mobi Applic web sitesi üzerinden mobil uygulama satın alması durumunda Bayi’nin bilgisi olmamasına rağmen Bayi’nin payı, bayi hesabına Mobi Applic tarafından aktarılır.
 
FİYAT POLİTİKASI
Bütün bayiler bölgelerinde mobil uygulama satış fiyatlarını belirlemekte özgürdür. İster merkezin liste fiyatı üzerinden satış yapabilir ister kendi belirledikleri fiyat üzerinden mobil uygulama satışları yapabilirler.

NOT: Mobi Applic, Türkiye deki bayilik oluşumunu tamamladıktan sonra doğrudan mobil uygulama satışı yapmayacaktır. Mobil uygulama satışlarını sadece bayiler yapacaktır.
PLATİN BAYİLİK ÜCRETİ
3.500 ₺ + KDV

5 YIL SABİT FİYAT

HER ŞEHİRDE BİR KİŞİYE VERİLEN
LİDER BAYİLİK

TAM BÖLGE KORUMASI
BİREYSEL  BAYİ OLMAK
Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, iş arayanlar, ev hanımları ve üniversite öğrencileri Mobi Applic bireysel bayiliği alabilirler. 

Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, iş arayanlar, ev hanımları ve öğrenciler ek gelir veya sürekli gelir elde etmek için bulundukları şehirde işletmelere veya kişilere mobil uygulama satabilirler. 


BİREYSEL BAYİ KAZANÇLARI
Bireysel bayiler mobil uygulamayı kendileri yapmaları durumunda merkeze uygulama başı sadece 750 ₺ öder. 
Bireysel bayilerin iş yoğunluğu olduğu takdirde uygulama yapımını merkezden talep edebilirler, bu durumunda uygulama satış fiyatının %75 kısmını merkeze (Mobi Applic'e) öder kalan %25 lik kısım Bireysel Bayi’ye kalır.

Sahada çalışan bir bayiler aylık en az 5 adet mobil uygulama satışı yapmaktadır. Ortalama 5.000 ₺ ile 7.500 ₺ arasında kazanç elde etmektedirler.

Evinden çalışan bayiler ayda ortalama 2 adet mobil uygulama satışı yapmaktadır. Ortalama 1.000 ₺ ile 1.500 ₺ kazan elde etmektedir.


BİREYSEL BAYİ BAĞLILIĞI
Bireysel bayiler bulundukları şehirde Platin bayilik yok ise merkeze bağlı çalışırlar. Bulundukları şehirde Platin bayilik verildiği andan itibaren Merkze bağlılığı ortadan kalkar ve Platin Bayi’ye bağlı olarak çalışırlar.


FİYAT POLİTİKASI
Bütün bayiler bölgelerinde mobil uygulama satış fiyatlarını belirlemekte özgürdürler. İster merkezin liste fiyatı üzerinden satış yapabilir isterseler de kendi belirledikleri fiyat üzerinden mobil uygulama satışları yapabilirler.

NOT: Mobi Applic, Türkiye deki bayilik oluşumunu tamamladıktan sonra doğrudan mobil uygulama satışı yapmayacaktır. Mobil uygulama satışlarını sadece bayiler yapacaktır.
BİREYSEL BAYİLİK ÜCRETİ
1.000 ₺ + KDV

BİREYSEL BAYİLİĞİ HERKES ALABİLİR.
©1998 - 2020 Mobi Applic AG